• GDAŃSK

29 września 2023r.

Wycieczka do Gdańskiego ZOO.

Klasy III - VIII.

Ciąg dalszy zdjęć nastąpi...

• Filharmonia

W dniu dzisiejszym (29.09) starsi Uczniowie wybrali się na wycieczkę do Gdańskiego ZOO.

W związku z tym, aby młodszym Dzieciom nie było przykro, umililiśmy im czas spędzony w murach szkoły koncertem Filharmonii.

• DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

Dnia 20.09.2023r. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka.

Dzień upłynął w rytmie piosenek przedszkolnych, które były puszczane na przerwach dla całej szkoły. Drzwi przedszkola otworzyły się dla wszystkich uczniów ze szkoły, którzy z chęcią odwiedzali najmłodsze dzieci w ich sali, przypominając sobie tym samym jak fajnie było być przedszkolakiem. Nasi najmłodsi podopieczni odwiedzili starszych uczniów z małym, słodkim poczęstunkiem, by następnie móc uczcić ten wyjątkowy dzień w swoim gronie. Dzieciom został zorganizowany drobny poczęstunek i tańce oraz prezent niespodzianka.

R. Lenicka

• LAPTOPY

INFORMACJA!

Dnia 2 października 2023r. (poniedziałek) o godzinie 17.00 odbędzie się zebranie p. Dyrektor z Rodzicami Uczniów klasy IV w sprawie przekazania laptopów.

• TALENCIAKI

UWAGA!

Zrobiłeś/aś zakupy w Lidlu?

Otrzymałeś/aś TALENCIAKA?

Jeżeli nie wiesz co z nim zrobić… Podpowiemy ci !

Wrzuć go do specjalnego pudełka!

Możesz je znaleźć w sklepach w Jurkach lub na korytarzu szkolnym.

Wspomóż Naszą Szkołę w akcji „Szkoły pełne talentów”!

Dzięki Waszej pomocy nasze dzieci mogą otrzymać ciekawe pomoce dydaktyczne!

• Pogadanka Profilaktyczna

W dniu dzisiejszym (22 września) najmłodszych uczniów naszej szkoły odwiedzili ciekawi Goście.

Panowie Policjanci z Komisariatu w Morągu przyjechali by przeprowadzić z oddziałem przedszkolnym i klasami I-III profilaktyczną pogadankę na temat "Bezpiecznej drogi do szkoły".

• RADA RODZICÓW

INFORMACJA!

W dniu 21.09.2023r. na zebraniu Rada Rodziców ustaliła składkę w wysokości 30zł/dziecko.

Wpłaty można dokonać w Sekretariacie.

• FOTOBUDKA

DZIEŃ KROPKI

• DZIEŃ KROPKI

W dniu 15 września (piątek) w NSP Jurki świętowaliśmy Światowy Dzień Kropki. Jest to święto odkrywania talentów, kreatywności, odwagi a przede wszystkim dobrej zabawy.

W tym dniu na Naszych Uczniów czekało wiele atrakcji m.in. fotobudka, kropkowe zadania, loteria „pozytywnych myśli”, w której oprócz miłych wiadomości do wylosowania były także małe upominki nawiązujące do dnia KROPKI! Na przerwach na Sali Gimnastycznej dzieci mogły dać upust swojej energii grając w „Twistera”, a także tworzyć rysunki „na ścianie”.

Wspólnymi siłami dzieci stworzyły również dwa „kropkowe obrazy”, które będą przez jakiś czas zdobiły korytarz naszej szkoły.

Mamy nadzieję, że był to dla WAS ciekawy i miło spędzony dzień!

• WALNE ZEBRANIE

UWAGA!

Dnia 28.09.2023r. o godzinie 18.15 odbędzie się WALNE ZEBRANIE Członków Stowarzyszenia Rodziców i Przyjaciół Szkoły w Jurkach.

• UWAGA!

Dnia 21 września (czwartek) o godzinie 17.00 odbędzie się spotkanie z Rodzicami należącymi do Trójek Klasowych.

Prosimy o obecność!

INFORMACJA!

Informujemy, że w dniu 21 września (czwartek) w NSP Jurki organizować będziemy ognisko w ramach akcji Sprzątania Świata. W związku z tym, w tym dniu prosimy, aby wyposażyli Państwo dzieci w kiełbaskę i pieczywo.

! UWAGA !

Obiady tego dnia będą odwołane i odliczone od ostatecznej kwoty do zapłaty.

• DZIEŃ KROPKI W NSP JURKI!

• Zebranie z Rodzicami!

Dnia 13.09.2023r. o godzinie 17:00 na sali gimnastycznej odbędzie się zebranie ogólne z Panią Dyrektor Agatą Sarniak, następnie spotkania z Wychowawcami w klasach.

UWAGA!

Spotkanie z Wychowawcą ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO odbędzie się o godzinie 16:30.

• Praca Sekretariatu

Od dnia 05.09.2023r. Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku w godzinach

7:30 - 13:00.

Zapraszamy!

• Rozpoczęcie Roku Szkolnego!

4 września 2023 r. o godzinie 9.00 w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Jurkach zainaugurowano nowy rok szkolny 2023/2024.

W sali gimnastycznej licznie zgromadzili się uczniowie, nauczyciele i przedstawiciele rodziców. Społeczność uczniowską, a w szczególności uczniów rozpoczynających naukę w klasach pierwszych i oddziale przedszkolnym, przywitała Dyrektor Szkoły - Pani Agata Sarniak. Po zakończeniu uroczystości, nastąpiły pierwsze powakacyjne spotkania z Wychowawcami.

W nowym roku szkolnym życzymy wielu sukcesów wszystkim Uczniom, Nauczycielom i Rodzicom.

• DOWOZY

HARMONOGRAM DOWOZÓW

Obowiązujący od 5 września 2023r.

Gulbity (przystanek) – 7:00

Niebrzydowo Wielkie – 7:20

Kolonia I – 7:35

Kolonia II – 7:45

Kolonia III – 7:55

• HARMONOGRAM DOWOZÓW

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024!

Gulbity (przystanek) – 8:00

Niebrzydowo Wielkie – 8:20

Kolonia I – 8:35

Kolonia II – 8:45

Kolonia III – 8:55

Odwóz około godziny 10:00

• ROZPOCZĘCIE ROKU!!!

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024r. odbędzie się dnia 4.09.2023r. (poniedziałek) o godzinie 9:00 na boisku szkolnym.

Harmonogram dowozów podany zostanie w późniejszym terminie.

• UWAGA!!!

Dnia 29 sierpnia o godzinie 17:00 odbędzie się zebranie Rodziców i Dzieci z oddziału przedszkolnego.

Na zebraniu omawiane będą sprawy organizacyjne dotyczące pracy z dziećmi w nowym roku szkolnym. Prosimy o obecność.

strona: