• UWAGA!

Dnia 30.08.2023r. o godzinie 17.30 odbędzie się zebranie rodziców odnośnie dowożenia dzieci do NSP Jurki w roku szkolnym 2023/2024.

Zebranie dotyczy wyłącznie Rodziców, których dzieci były dowożone szarym i czerwonym busem.

• UWAGA!

W czwartek 24 sierpnia 2023r. o godzinie 17:00 zapraszamy Uczniów klasy II wraz z Rodzicami na spotkanie z nowym Wychowawcą.

• Koniec przerwy wakacyjnej!

Wakacje jeszcze trwają, ale My wracamy do pracy!!!

Sekretariat w dniach 21 sierpnia - 01 września czynny będzie w godzinach od 9:00 do 12:00.

Zapraszamy!

• Dyskoteka Walentynkowa 17.02.2023

Dnia 17.02.2023. z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego została zorganizowana Dyskoteka Walentynkowa. W trakcie dyskoteki były gry i zabawy a w klasie czekał słodki poczęstunek i napoje.

• Sukces Naszych Uczennic

• Zajęcia z aranżacji terenów zielonych

• Choinka Szkolna

Jedną z najbardziej oczekiwanych imprez w roku szkolnym jest uroczysta zabawa choinkowa, na której bawią się uczniowie szkoły wraz z rodzinami.

W tym roku choinka odbyła się 20 stycznia pod hasłem „ZRÓBMY TO RAZEM”. Tym samym otwierała ona symbolicznie okres ferii zimowych.  O godzinie 19:00 odwiedził nas gość specjalny z pełnym workiem prezentów ufundowanych przez firmę KAUFLAND.

Bogate paczki sprawiły uśmiechy na buziach naszych uczniów, za co serdecznie DZIĘKUJEMY!!!V

• Przywozy i odwozy w ferie

• Uwaga zawieszone zajęcia

• Choinka Szkolna

• Zajęcia z projektu "W zgodzie z naturą"

• Zmiana ceny za obiady.

• Uwaga

• Zmiana planu

Od dnia 30.11.2022 ulega zmianie plan lekcji w środy i w czwartki. Zmiana spowodowana zakończeniem zajęć z projektu "W zgodzie z naturą". Plan obowiązuje od 30.11.2022 do 31.12.2022. Po przerwie świątecznej wracamy do poprzedniego planu i zajęć projektowych.

Zmianie uległy również odwozy.

12:35 KLASY 1, 2, 3, 4.

13:30 KLASY OP, 5 i 6

15:20 KLASY 7 i 8

12:35 KLASY OP- 6

13:30 KLASY 7 i 8.

• Lekcja o pszczołach

Dziś Naszą Szkołę odwiedził Pan Antoni Czyż z Nadleśnictwo Zaporowo, Lasy Państwowe. Pan Antoni przeprowadził lekcję o pszczołach dla klas I-III i IV-VIII "PSZCZOŁY WRACAJĄ DO LASU". Była to bardzo interesująca lekcja z której można było dowiedzieć się ciekawych faktów o pszczołach i ich życiu. Dziękujemy Panu Antoniemu za przyjazd oraz za przekazanie tak obszernej wiedzy na temat pszczół. Zapraszamy do zapoznania się z foto relacją. https://www.facebook.com/Nadlesnictwo.Zaporowo.Lasy...

• Pasowanie przedszkolaków

Nowa galeria Pasowanie przedszkolaków została dodana do albumu fotograficznego

• Uwaga

• Uwaga szkolenie

• Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 13.10.2022r. w naszej szkole odbyło się uroczyste świętowanie Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie z klas V-VIII pod opieką Pani Kingi Dąbrowskiej przygotowali mały występ. Po części artystycznej uczniowie wręczyli wszystkim nauczycielom oraz pracownikom kwiaty i karty z życzeniami. Również Pani Dyrektor oraz Rada Rodziców przygotowała dla wszystkich nauczycieli i pracowników upominki.

strona: